Nasze samochody


Dysponujemy nowoczesnymi samochodami  Mercedes, dzięki którym Państwa podróż z nami z lotnisk Kraków Balice i Katowice Pyrzowice upłynie szybko i przyjemnie. Są to Mercedesy: od limuzyn klasy E, po mogące pomieścić więcej osób busy, a jeśli Państwa grupa jest jeszcze większa, dysponujemy wygodnym turystycznym autokarem. Wszystkie pojazdy są w pełni przystosowane do podróży turystyczny oraz biznesowych. Jesteśmy przekonani, że spełnią Państwa oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi samochodami:

 

Mercedes klasy E

Wygodny, idealny dla dwóch osób samochód przeznaczony do podróży biznesowych, w którym można wypocząć, ale tez popracować. Wyposażony jest w klimatyzację czterostrefową oraz w 12 Airbag, ESP, ABS, ASR DVD oraz WIFI

 

Mercedes Viano

Samochód osobowy klasy kombi przeznaczony dla kilkuosobowych grup biznesowych lub turystycznych : może pomieścić do pięciu pasażerów. Każde indywidualny fotle wyposażone jest w indywidualną klimatyzację, odtwarzacz DVD i uchwyt na napoje, a oparcia fotele są regulowane.

 

Mercedes Vito

Samochód przeznaczony dla kilkuosobowych grup , mający osiem miejsc siedzących. Wszystkie miejsca mają regulowane fotele i wyposażone są w klimatyzację indywidualną, DVD oraz uchwyty na napoje.

 

Mercerdes Sprinter Vip Klasa

Jeśli Państwa grupa biznesowa będzie liczyła kilkanaście osób, zaprosimy Państwa do samochodu Mercerdes Sprinter o wyższym standardzie, przygotowanego do transportu w wygodnych warunkach 20 osób. Jest to samochód typu bus, mogący pomieścić 20 Pasażerów.

 

Autokar Man Lions

Man Lions to wygodny i komfortowy autokar klasy biznes, który zaoferujemy Państwu jeśli Państwa grupa będzie liczyć 20 lub więcej osób. Zaletą tego autokaru są bardzo wygodne siedzenia i dużo miejsca dla Pasażerów, dzięki czemu także dłuższe podróże upływają szybko.